DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi
DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi

DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi (0010022844)

0,00
İndirim Oranı : %27 İndirim
Fiyat : ₺9.649,39(KDV Dahil)
İndirimli : ₺7.000,00(KDV Dahil)
Stok Miktarı : 1
₺2.333,33 'den başlayan taksitlerle

DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi

Farklı Kapasite Seçenekleri

20/24/28 kW kapasite seçenekleri ile hem düşük hem yüksek metrekareli evlerde en uygun çözümü sunar.

 

A Sınıfı Yüksek Isıtma Verimi

ErP yönetmeliğine göre, A sınıfı ısıtma verimliliğine sahiptir. Bu sayede düşük doğal gaz tüketimi ile yüksek tasarruf sağlar.

 

A Sınıfı Yüksek Kullanım Suyu Verimi

ErP yönetmeliğine göre, XL akış profilinde A sınıfı kullanım suyu verimliliğine sahiptir. Bu sayede kullanım suyu sarfiyatında da yüksek tasarruf sağlar.

 

Yüksek Verimli Pompa İle Elektrik Tasarrufu

Yüksek verimli pompa sayesinde tesisat ihtiyacına göre pompa hızı otomatik olarak ayarlanır. Bu sayede düşük elektrik sarfiyatı sağlanır.

 

Fan Modülasyonu

Fan hızını kombinin sıcaklık ihtiyacına göre otomatik olarak ayarlar. Bu sayede yüksek verim ve düşük ses seviyesi sağlar.

 

Alüminyum-Silisyum Eşanjör

Kompakt boyutlarda, hafif ve ısı transferi yüksek alüminyum-silisyum alaşımlı premix eşanjöre sahiptir.

 

Akıllı Isıtma Sistemi

Ortamın anlık kapasite ihtiyacına bağlı olarak gidiş ve dönüş sıcaklık sensörleri ile suyun sıcaklığını kontrol ederek alev modülasyonu yapar. Bu sayede daha ekonomik kullanım sunar.

 

Çevre Dostu

ErP yönetmeliğine uygun Atromix kombiler, yoğuşma teknolojisi sayesinde düşük emisyon değerlerine sahiptir ve çevreyi korur.

 

Hızlı Sıcak Su Konforu

Debi sensörü sayesinde hem hızlı sıcak su konforu sağlar hem de gereksiz su sarfiyatını önleyerek su tasarrufu yapar.

 

Kullanıcı Dostu Kontrol Paneli

LCD ekranı ve çevirmeli kontrol düğmeleri ile her yaştan kullanıcının kolayca kullanabileceği fonksiyonel kontrol paneli tasarımına sahiptir.

 

Düşük Ses Seviyesi

51 db(A) varan düşük ses seviyesi ile yaşam alanlarında ses kirliliği yaratmaz.

 

Kompakt Boyutlar

Atromix kombiler kompakt boyutları ile daha az yer kaplayarak esnek montaj imkanı sunar. (700x390x280 mm)

 

Işıksız Ortamda Okunabilir LCD Ekran

Stand-by konumu dahil her daim çalışan backlight ışığı sayesinde ışıksız ortamlarda dahi okunabilir LCD gösterge paneline sahiptir.

 

Dünyadan Ödüllü: Green Good Design

 

Atromix kombi dünyaca ünlü sürdürülebilir Green Good Design ödülü sahibidir. Çevre dostu şık tasarımı uluslararası kuruluşlarca tescil edilmiştir.

Etiketler
DemirDöküm, DemirDöküm Atromix, DemirDöküm Atromix 24, DemirDöküm Atromix 24 Kw, DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix, DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Kw Premix Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Kw Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix 24 Kw Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Kw Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Premix, DemirDöküm Atromix 24 Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix 24 Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Premix Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix 24 Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix 24 Kombi, DemirDöküm Atromix Kw, DemirDöküm Atromix Kw Premix, DemirDöküm Atromix Kw Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix Kw Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix Kw Premix Kombi, DemirDöküm Atromix Kw Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix Kw Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix Kw Kombi, DemirDöküm Atromix Premix, DemirDöküm Atromix Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix Premix Kombi, DemirDöküm Atromix Yoğuşmalı, DemirDöküm Atromix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm Atromix Kombi, DemirDöküm 24, DemirDöküm 24 Kw, DemirDöküm 24 Kw Premix, DemirDöküm 24 Kw Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm 24 Kw Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm 24 Kw Premix Kombi, DemirDöküm 24 Kw Yoğuşmalı, DemirDöküm 24 Kw Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm 24 Kw Kombi, DemirDöküm 24 Premix, DemirDöküm 24 Premix Yoğuşmalı, DemirDöküm 24 Premix Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm 24 Premix Kombi, DemirDöküm 24 Yoğuşmalı, DemirDöküm 24 Yoğuşmalı Kombi, DemirDöküm 24 Kombi, DemirDöküm Kw,
Çerez Kullanımı